Petek Temizleme

Yenimahalle Kombi Petek Temizleme

Yenimahalle Petek Temizliği
Yenimahalle Petek Temizliği

PETEK TEMİZLİĞİ Kombinizi yüksek derecelerde çalıştırmanıza ve her kış bütçenizi sarsan doğalgaz faturaları ödemenize rağmen ev ve işyerinizde dilediğiniz gibi ısınamıyorsanız petek temizliği yaptırmanızın zamanı gelmiştir.

NOT : Petek temizleme 3 saat sürmektedir. 1 ve 1.5 saat süren ve 100 – 150 gibi fiyatlara itibar etmeyiniz. Can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atmış olursunuz.

Yenimahalle Petek Tesisat Temizleme Servisi

 **ANKARA’NIN HER YERİNE HİZMET VERMEKTEYİZ.*

Petek Temizleme Servisi olarak, paslanma, kireç ve tortulaşma sebebi ile oluşan tıkanmalardan kaynaklı ısınmayan petekleri Makine ve Kimyasal ile temizleyerek ısınmama sorununu çözüyoruz.

Kullanım senesine bağlı olarak kullanılan suyun niteliklerine, sıcaklığı ve oksijene bağlı olarak, kapalı devre ısıtma sistemleri içerisinde kireç, kışır, tortu , balçık ve suda bulunan bakterilerin üremesinden dolayı çamurlaşma olur, Bu kirlilik zamanla peteklerinizde iyi ısınamama ve kombinizde sirkülasyon yapmamasından dolayı arızalara sebep olmaktadır.

Peteklerde ısının her yere aynı verimle dağılamaması, özellikle peteklerin alt kısmında oluşan tortular nedeni ile alt tarafların ısınmaması ve bazı radyatörlerin hiç ısınmaması gibi sorunlara sebep olmaktadır. Sizde Petek temizliği yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Petek temizleme esnasında Kombi tesisatı bütün olarak temizlenmektedir. Kombi içinde bulunan ısıtma eşanjörü, Devir daim pompası petek tesisatı, kollektör vanalar sökülmeden tek noktadan makine ve kimyasal ile yapılan işlem sayesinde kolayca temizlenmektedir.

Petek temizleme uygulaması Makine için en uygun bağlantı noktası olan banyodan makine, petek tesisatına bağlanarak yapılmaktadır. Banyo haricinde hiç bir odanız da sökme takma işlemi yapılmamaktadır.

Sadece banyoda ki peteğe makine bağlanarak diğer odalarda ki petekler sökülmeden yerinde tek tek Petek temizleme işlemi Kimyasal ile yapılmaktadır.

Kombi Petek Tesisat temizliği esnasın da sökülmeden yerinde temizlenen parçalar şunlardır;

Radyatör Petekler

Petek Vanaları,

Kollektör Vanalar,

Kombi Petek Boru tesisatı tıkanıklıkları,

Kombi ısıtma kazanı (eşanjör) kireç temizliği,

Kombi Devir daim pompası kireç ve pas temizliği,

 Petek Pislik Tutucu Filtre temizliği

Biz Petek temizliği adı altında peteklerin suyunu boşaltarak kimyasalı tesisatınıza ilave edip evinizden ayrılmıyoruz. Yaklaşık 3 saatlik bir uygulama ile peteklerinizi kimyasal ile yıkayarak çıkan pisliği makine ile dışarı atıyoruz.

Petek Temizliği Ne Kadar Zamanla Yaptırılmalı ?

Kimyasallı Kalorifer Petek temizliği, Kombi ve peteklerin yeterli ısıyı verebilmesi, kombi devir daim pompası, eşanjör gibi paslanma ve kirece doğrudan maruz kalan parçaların ömrünün uzatılması için Etimesgut Kombi Petek Temizleme Servisi olarak her iki yılda bir yaptırılmasını öneririz.

Yine de iki yıla kadar temizliği olup olmadığını bilmediğiniz, yada iki yıla bağlı kalmadan Kalorifer petek temizliği gerekliliğini anlamanın yolları şunlardır.

Kombi yüksek derece de çalışmasına rağmen peteklerden yeterli ısıyı alamıyor musunuz?

Kombiye en uzak odadaki petek değerlerine göre daha mı az ısınıyor ?

Peteklerin üst kısımları ısındığı halde alt kısımları ısınmıyor mu?

Ev ya da iş yerinin az ısınmasına rağmen çok mu doğal kaz faturası ödüyorsunuz ?

Kombi petek tesisatın da bulunan pislik tutucu filtre çok mu çabuk kirlenip tıkanıyor ?

Kombi aşırı ısınma yada yetersiz devir daim hatası mı veriyor ?

Kombi ısıtma alevini çok mu çabuk  söndürüyor?

Yukarıda sıraladığımız sorunlar ve benzeri sorunlar artık petek temizleme vaktinin çoktan geçtiğini ve acil bir şekilde peteklerin ve tesisatın temizlenmesi gerektiğinin habercisidir.

Kalorifer Petek Temizleme Fiyatı

Petek temizliği, her firmanın kendi uygulama ve kullanılan kimyasal kalitesine göre değişebilmektedir. Yenimahalle Kombi Petek Temizleme  olarak en kaliteli hizmeti rekabetin etkileri ile kaliteden ödün vermeden sizlere sunmayı her zaman hedef edinmekteyiz.

Petek Temizleme fiyatı, daire o da sayısı, çok katlı villa, müstakil evlerde bulunan petek sayısı ya da  ısınma sistemlerinde bulunan farklılıklardan dolayı, YENİMAHALLE BEYAZ EŞYA Kombi Petek Temizleme Servisimiz tarafından müşterimizden alınan bilgiler doğrultusunda en uygun fiyat verilmektedir.

Müşterimizden alınan doğru bilgiler doğrultusun da verilen en uygun fiyattır. Bilgi edinmeden müşteriyi ikna edebilmek için kabaca verilen fiyat sonrasın da, petek temizliği yapılacak olan daire ye gidildiğinde sistem farklılığından dolayı fiyatı değiştiren ve müşteriyi zorlayıcı duruma gelen firma yapısına asla sahip değiliz.

 İletişim Bilgilerimiz:
05349738649
05468502821

YENİMAHALLE KOMBİ BAKIMI FİRMAMIZDA KOMBİ MONTAJI, KOMBİ PETEK TEMİZLEME, GAZ KAÇAK SENSÖRÜ MONTAJI VE DAHA BİR ÇOK ALANDA YENİMAHALLE, KEÇİÖREN BAŞTA OLMAK ÜZERE ANKARA’NIN HER YERİNE HİZMET VERMEKTEYİZ. SAYGILARIMIZLA.


Etiketler: Yenimahalle kombi bakımı, Yenimahalle petek temizleme, Yenimahalle kombi bakımı, elvankent kombi kombi elvankent kombi montajı elvankent kombi petek temizleme sincan kombi sincan petek temizleme Yenimahalle tesisat temizleme gaz kaçak sensörü montajı kombi bakımı kombi kombi teknik servis arıza ve çözümleri törekent kombi törekent kombi servisiYenimahalle kombi bakım , elvankent kombi, elvankent kombi bakımı, elvankent kombi tesisat temizleme, petek temizleme, baymak, buderus, alarko, arçelik, maksi,vaillant, demmirdöküm, bosh, auer, ferroli, Yenimahalle kombi bakım , elvankent kombi, elvankent kombi bakımı, elvankent kombi tesisat temizleme, etek temizleme maksi,vaillant, demmirdöküm, bosh, auer, ferroli, Keçiören Kombi Bakımı, Periyodik Bakım, Kombi Bakım, Tamir, Kombi Montaj, Bakım, Petek Temizleme işlemlerini yapmaktayız. Keçiören kombi bakımı, kombi bakımı keçiören, keçiören kombi bakım ücretleri, petek temizleme ankara keçiören, tesisat temizleme ankara keçiören, radyatör temizleme ankara keçiören, kombi bakım fiyatları ankara Airfel, alarko carrier, arçelik, ariston, auer, baykan, baymak, bosch, buderus, demirdöküm, eca, falke, ferroli, lambert, protherm, süsler, termodinamik, vaillant, viessmann keçiören kombi tamiri, keçiören kombi bakımı, keçiören kombi montajı, yıllık kombi bakımı, kombiye ne zaman bakım yapılmalı, ideal kombi bakımı, kombi petek temizleme, kombi tesisat temizleme, kombinin petekleri kaç yılda temizlenmeli, kombi bakım ücretleri, kombi bakım fiyatları keçiören, kombi montaj fiyatları, kombi montaj ücretleri, kombi bakım keçiören, kombi tamir keçiören,gaz kaçak dedektörü montajı, kombi petek temizleme fiyatları,

Keçiören Petek Temizleme

Kombi Servis Bölgelerimiz:

Keçiören petek temizleme

Çankaya petek temizleme

Subayevleri petek temizleme

Altındağ petek temizleme

Mamak petek temizleme

Sincan petek temizleme

Eryaman petek temizleme

Dikmen petek temizleme

Yenimahalle petek temizleme

Gölbaşı petek temizleme

Elvankent petek temizleme

Kızılay petek temizleme

Çayyolu petek temizleme

Demetevler petek temizleme

Etimesgut petek temizleme

Bahçelievler petek temizleme

Fatih petek temizleme

Emek petek temizleme

İvedik petek temizleme

Ayvalı petek temizleme

Çayyolu petek temizleme

Altındağ petek temizleme

Yahyalar petek temizleme

Seyranbağları petek temizleme

Kayaş petek temizleme

Demetevler petek temizleme

Esertepe petek temizleme

Sıhhiye petek temizleme

Şentepe petek temizleme

Dikmen petek temizleme

Etimesgut petek temizleme

İskitler petek temizleme

Cevizlidere petek temizleme

Akdere petek temizleme

Etlik petek temizleme

Esat petek temizleme

Öveçler petek temizleme

Karapürçek petek temizleme

Eryaman petek temizleme

Birlik mahallesi petek temizleme

Kızılay petek temizleme

Basınevleri petek temizleme

Tuzlucayır petek temizleme

Balgat petek temizleme

Mamak petek temizleme

Yıldızevler petek temizleme

Bahçelievler petek temizleme

Abidinpaşa petek temizleme

Ayvalı petek temizleme

Kırkkonaklar petek temizleme

Cebeci petek temizleme

Uyanış petek temizleme

Fatih petek temizleme

Emek petek temizleme

Beytepe petek temizleme

Çankaya petek temizleme

Yenimahalle petek temizleme

Çukurambar petek temizleme

Keçiören petek temizleme

Batıkent petek temizleme

Ayrancı petek temizleme

Bağlıca petek temizleme

İncirli petek temizleme

Aktepe petek temizleme

Pursaklar petek temizleme

Sincan petek temizleme

Kuşcağız petek temizleme

Bağlum petek temizleme

Alacaatlı petek temizleme

Subayevleri petek temizleme

Elvankent petek temizleme

Aydınlıkevler petek temizleme

Gölbaşı petek temizleme

Beşevler petek temizleme

Yakacık petek temizleme

Ümitköy petek temizleme

İncesu petek temizleme

İncek petek temizleme

Keçiören petek temizleme, Çankaya petek temizleme, Subayevleri petek temizleme, Altındağ petek temizleme, Mamak petek temizleme, Sincan petek temizleme, Eryaman petek temizleme, Dikmen petek temizleme, Yenimahalle petek temizleme, Gölbaşı petek temizleme, Elvankent petek temizleme, Kızılay petek temizleme, Çayyolu petek temizleme, Demetevler petek temizleme, Etimesgut petek temizleme, Bahçelievler petek temizleme, Fatih petek temizleme, Emek petek temizleme, İvedik petek temizleme, Ayvalı petek temizleme, Çayyolu petek temizleme, Altındağ petek temizleme, Yahyalar petek temizleme, Seyranbağları petek temizleme, Kayaş petek temizleme, Demetevler petek temizleme, Esertepe petek temizleme, Sıhhiye petek temizleme, Şentepe petek temizleme, Dikmen petek temizleme, Etimesgut petek temizleme, İskitler petek temizleme, Cevizlidere petek temizleme, Akdere petek temizleme, Etlik petek temizleme, Esat petek temizleme, Öveçler petek temizleme, Karapürçek petek temizleme, Eryaman petek temizleme, Birlik mahallesi petek temizleme, Kızılay petek temizleme, Basınevleri petek temizleme, Tuzlucayır petek temizleme, Balgat petek temizleme, Mamak petek temizleme, Yıldızevler petek temizleme, Bahçelievler petek temizleme, Abidinpaşa petek temizleme, Ayvalı petek temizleme, Kırkkonaklar petek temizleme, Cebeci petek temizleme, Uyanış petek temizleme, Fatih petek temizleme, Emek petek temizleme, Beytepe petek temizleme, Çankaya petek temizleme, Yenimahalle petek temizleme, Çukurambar petek temizleme, Keçiören petek temizleme, Batıkent petek temizleme, Ayrancı petek temizleme, Bağlıca petek temizleme, İncirli petek temizleme, Aktepe petek temizleme, Pursaklar petek temizleme, Sincan petek temizleme, Kuşcağız petek temizleme, Bağlum petek temizleme, Alacaatlı petek temizleme, Subayevleri petek temizleme, Elvankent petek temizleme, Aydınlıkevler petek temizleme, Gölbaşı petek temizleme, Beşevler petek temizleme, Yakacık petek temizleme, Ümitköy petek temizleme, İncesu petek temizleme, İncek petek temizleme,

Keçiören Kombi Yenimahalle Kombi Altındağ Kombi Çankaya Kombi Mamak Kombi
Aktepe
Aşağı Eğlence
Ayvalı
Bağlum
Basınevleri
Çaldıran
Dutluk
Esertepe
Etlik
İncirli
Kalaba
Kanuni
Kardeşler
Mecidiye
Osmangazi
Ovacık
Pınarbaşı
Sanatoryum
Şenlik
Şenyuva
Ufuktepe
Yakacık
Yeşilöz
Yeşiltepe
Subayevleri

Şefkat

Kamil Ocak

Gümüşdere

Tepebaşı

Gazino

25 Mart
Batı Sitesi
Batıkent
Beştepe
Çamlıca
Çayyolu
Çiftlik
Demetevler
Etiler
Gazi Mahallesi
Kardelen
Karşıyaka
Kentkkoop
Konutkent
Koru Sitesi
Özevler
Söğütözü
Şentepe
Ümitköy
Varlık Mahallesi
Yahyalar
Yaşamkent
Yenimahalle
Yeşilevler

Tüm mahallelere

Akköprü
Altındağ
Aydınlıkevler
Battalgazi
Bostancık
Çamlık
Dışkapı
Doğantepe
Güneşevler
Hamamönü
Karapürçek
Önder
Örnek Mahallesi
Samanpazarı
Siteler
Solfasol
Telsizler
Ulubey
Yavuz Selim
Yıldırım Beyazıt
Yıldıztepe

Tüm mahallelere

Akpınar
Angora Evleri
Anıttepe
Aydınlar
Ayrancı
Bademlidere
Bahçelievler
Balgat
Beşevler
Beysukent
Beytepe
Bilkent
Büyükesat
Cebeci
Çankaya
Çukurambar
Demirtepe
Dikmen
Emek
Kocatepe
Kolej
Maltepe
Mebusevleri
Seyran Bağları
Tandoğan

Tüm mahallelere

Abidinpaşa
Akdere
Akşemsettin
Boğaziçi
Demirlibahçe
Derbent
Dikimevi
Dörtyol
Ege Mahallesi
Gülveren
Hüseyingazi
Karaağaç
Kartaltepe
Kayaş
Kıbrıs Köyü
Köstence
Kutlu
Nato Yolu
Saimekadın
Şehitlik
Şirintepe
Tuzluçayır
Türközü
Üreğil
Yeşilbayır

Tüm mahallelere

Petek temizliği ve bakımı